faqe_banner

Produktet

Prodhuesi i paletës së hijeve të syve Vegan Eyeshadow High Pigment 12C Transparent Shimmer

Përshkrim i shkurtër:

E krijuar për t'iu përshtatur pothuajse çdo ngjyre lëkure dhe ngjyre sysh, kjo gamë rimelesh me 12 nuanca përmban pigmente të përziera dhe të ndërtueshme në një gamë të pabesueshme nuancash. Me një kuti magnetike transparente dhe 12 nuanca shkëlqyese, mat, kjo është një gamë rimelesh me teksturë.

Efekt kundër djersës dhe ruani grimin e syve gjatë gjithë ditës.Një gamë grimi shumëngjyrësh e bën rënien tuaj të mos jetë më monotone, duke shkëlqyer si një mbretëreshë.Përputhni çdo ton lëkure për të intensifikuar bukurinë e syve.


 • Emri i produktit:Paleta e rimeleve transparente me 12 ngjyra
 • Lloji:Paleta e rimeleve
 • Shërbimi:Etiketë private, formula dhe ngjyra me porosi
 • Karakteristikat:Teksturë shumë e pigmentuar, e hollë, e lëmuar e papërshkueshme nga uji
 • Ngjyrë:12 ngjyra / me porosi
 • Formulari i artikullit:Pluhur
 • Kostum për:Grimi i Jetës së Përbashkët
 • Detajet e produktit

  FAQ

  Etiketat e produktit

  Dymbëdhjetë nuanca ngjyrash të dizajnuara për grim klasik dhe të plotë të syve.

  Sytë zënë vendin qendror, të shndritshëm dhe të gjallë me nuanca të pasura.Ngjyra perfekte thekson formën e syve.Kombinimi i nuancave krijon pamje të ndryshme make-up nudo në një stil klasik.

  Rimel me 12 ngjyra (6)

  OEM / ODM: Pranohet

  Karakteristikat: I papërshkueshëm nga uji me qëndrueshmëri të gjatë dhe me shumë pigmentim

  Ngjyrat e disponueshme: Çdo ngjyrë mund të personalizohet

   

  Detaje të tjera:

  Pa parabenë: Parabenë duke përfshirë metil paraben, metil paraben, paraben etil, propyl paraben, butil paraben dhe izobutil paraben, të cilat përdoren gjerësisht. dhe kremra, është një nga konservantët më të përdorur sot.

  Cruelty-free: Cruelty free i referohet në mënyrë specifike produkteve që nuk përdorin testimin e kafshëve (Testimi jo i kafshëve), për t'i trajtuar kafshët me mirësi dhe për të dhënë certifikim për produktet që nuk përdorin testime kafshësh dhe nuk kanë përbërës shtazorë.

   

  Rimel me 12 ngjyra (4)

  Si të përdorni:

   

  Përdorni gishtin tuaj tregues për të marrë një sasi të përshtatshme hijesh mat në bllokun e ngjyrave në një lëvizje rrethore, aplikojeni në mënyrë të barabartë në sy dhe më pas merrni një sasi të përshtatshme hijesh të ndritshme të syve dhe aplikojeni në zonat që duhet të ndriçohen. , si fundi i syve, qepalla e poshtme etj.

  Ose përdorni një furçë për rimel për të kompletuar përbërjen e përsosur të syve në të njëjtën mënyrë.

   

  Pyetje dhe përgjigje nga artistë profesionistë të grimit

  Si të shmangni fenomenin e pluhurit fluturues?

  Rekomandohet të merrni disa herë një sasi të vogël pluhuri dhe të përdorni një furçë për të njollosur ngadalë dhe zgjatur ngjyrën në një zonë të vogël.Efekti i interpretimit të ngjyrave është përmirësuar shumë dhe nuk do të ketë asnjë fenomen të pluhurit fluturues.

  Si ta mbajmë grimin e syve të qëndrueshëm?

  Lagni furçën e rimelit me një llak fiksues përpara se të aplikoni grimin e syve për të reduktuar rrjedhjen.
  Shmangni produktet e kujdesit të lëkurës me përmbajtje të lartë vaji si primer;bëni një punë të mirë të vendosjes së grimit;vendosni sa më shumë grim
  Shmangni prekjen ose prekjen e hijeve të syve;bëni një punë të mirë të grimit në kohë

  尺寸图3

  Si mund ta blej?
  1. Na lini një mesazh për t'ju informuar për nevojat tuaja, duke përfshirë nëse duhet të personalizohet, nëse lëndët e para janë pa ndotje, sasinë, etj.
  2. Ne do t'ju japim çmimin e saktë dhe datën e dorëzimit sipas nevojave tuaja.
  3. Pasi të dyja palët të konfirmojnë detajet dhe të kryejnë pagesën, filloni të organizoni prodhimin.
  4. Ne do të organizojmë transportin më të shpejtë logjistik.

  Ekipi teknik profesional

  rimel me shimmer6
  rimel me shkëlqim 1
  rimel me shimmer
  rimel me shkëlqim 4

  Si të personalizoni paletën tuaj të rimeleve?

  Puna me ekipin e bukurisë Topfeel nuk mund të ishte më e lehtë

  2

  Më shumë se 1000 formula grimi

  1

  Pranoni dizajn të ndryshëm paketimi

  4

  Formula vegane dhe pa egërsi

  3

  Performancë e lartë - me qëndrueshmëri të gjatë, me pigment të lartë, të përzihet, me cilësi të hollë


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Topfeel Bukuriështë prodhim origjinal i kozmetikës dhe shitës me shumicë grimi.Ne kemi 2 fabrika dhe baza e prodhimit ndodhet në Guangzhou/Zhuhai, Guangdong.

  Q:Si t'ju kontaktoj?

  A: Below each product and on the right side of the website, there will be an entry for sending message. Please kindly fill in your contact information and inquiry there or email directly to beauty@topfeelgroup.com, we will contact you as soon as possible. Due to the time difference, the reply may be delayed, please wait with patience :

  Q: A mund të marr mostra për testim?

  A: Sigurisht, ju lutemi dërgoni një mesazh për të na treguar mostrat që ju nevojiten!Mjetet kozmetike me ngjyra, për kujdesin e lëkurës dhe bukurinë nuk kanë problem.

  Q: A janë të sigurta këto produkte?

  Përgjigje: Ne jemi prodhim i certifikuar GMP dhe ISO22716, ofrojmë shërbim OEM/ODM, mund të personalizojmë prodhimin e kontaktit të formulës së re.E gjithë formula jonë përputhet me Rregulloren e BE/FDA-së, Pa Parabenë, Pa Cruelty, Vegan etj. E gjithë formula mund të ofrojë MSDS për çdo artikull.

   

   

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni