faqe_banner

Produktet

Paleta e hijeve me shumicë e shitësve me shkëlqim me pigment të lartë 35C Paleta e hijeve mat

Përshkrim i shkurtër:

Kjo paletë përmban 35 hije me madhësi të plotë me shumë pigmentim për krijimin e pamjeve dramatike ose të përditshme.

I përshtatshëm për lëkurën, për të gjitha llojet e lëkurës, të gjitha së bashku për të krijuar një efekt të përsosur ylber në lëkurë!Ai është i përshtatshëm për pamje natyrale të bukura dhe dramatike të grimit të syve të nxirë.

Ajo shkon përtej kozmetikës së përditshme për t'ju dhënë një përvojë të fuqishme grimi.E përkryer për grimin e festës / grimin e rastësishëm / grimin e dasmës etj.


 • Emri i produktit:Paleta e rimeleve me 35 ngjyra Zebra
 • Lloji:Paleta e rimeleve
 • Shërbimi:Etiketë private, formula dhe ngjyra me porosi
 • Karakteristikat:Teksturë shumë e pigmentuar, e lëmuar e papërshkueshme nga uji
 • Ngjyrë:35 Ngjyra
 • Formulari i artikullit:Pluhur
 • Funksioni:Zbukuroni grimin e syve
 • Detajet e produktit

  FAQ

  Etiketat e produktit

  Paleta e rimeleve me rreth 35 ngjyra me pasqyrë

  Mashtroni me 35 bluza të reja, vjollcë, rozë dhe portokalli të frymëzuara nga personazhet e cirkut.Duke filluar nga pastelët e lehtë deri te pigmentet dhe perlat shumë të gjalla, kjo paletë e gjallë dhe shumëngjyrëshe e koleksionistit karakterizohet me përfundime mat dhe metalike.

  OEM / ODM: Pranohet

  Karakteristikat: I papërshkueshëm nga uji me qëndrueshmëri të gjatë dhe me shumë pigmentim

  Ngjyrat e disponueshme: Çdo ngjyrë mund të personalizohet

  Pse është e veçantë?

  Dizenjuar me vija zebra, krijoni pamje editoriale shumëngjyrëshe ose shtoni një ngjyrë të gjallë në hijen tuaj të përditshme të syve

  Si të përdorni?

  Aplikoni hijet e syve mat me një furçë me gëzof për t'u përzier ose një furçë detajesh për saktësi

  Detaje të tjera:

  Pa paraben

  Pa mizori

  Pa talk

  Pa ftalate

   

  Paleta e rimeleve (11)
  pamje rimel
  Certifikata topfeelbeauty
  fabrika

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Topfeel Bukuriështë prodhim origjinal i kozmetikës dhe shitës me shumicë grimi.Ne kemi 2 fabrika dhe baza e prodhimit ndodhet në Guangzhou/Zhuhai, Guangdong.

  Q:Si t'ju kontaktoj?

  A: Below each product and on the right side of the website, there will be an entry for sending message. Please kindly fill in your contact information and inquiry there or email directly to beauty@topfeelgroup.com, we will contact you as soon as possible. Due to the time difference, the reply may be delayed, please wait with patience :

  Q: A mund të marr mostra për testim?

  A: Sigurisht, ju lutemi dërgoni një mesazh për të na treguar mostrat që ju nevojiten!Mjetet kozmetike me ngjyra, për kujdesin e lëkurës dhe bukurinë nuk kanë problem.

  Q: A janë të sigurta këto produkte?

  Përgjigje: Ne jemi prodhim i certifikuar GMP dhe ISO22716, ofrojmë shërbim OEM/ODM, mund të personalizojmë prodhimin e kontaktit të formulës së re.E gjithë formula jonë përputhet me Rregulloren e BE/FDA-së, Pa Parabenë, Pa Cruelty, Vegan etj. E gjithë formula mund të ofrojë MSDS për çdo artikull.

   

   

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni