page_banner

Производи

Продавачи на големо со палета на сенки за очи со висок пигмент сјај 35C мат палета за сенки

Краток опис:

Оваа палета содржи 35 супер високо пигментирани сенки со целосна големина за создавање драматичен или секојдневен изглед.

Погоден за кожата, за сите типови кожа, сите заедно за да направат совршен ефект на виножито на кожата!Погоден е за природно убави и драматични изгледи на шминка за очи.

Тоа ја надминува секојдневната козметика за да ви овозможи моќно искуство во шминкањето.Совршено за забавна шминка / секојдневна шминка / свадбена шминка итн.


 • Име на производ:Палета за сенки со 35 бои Зебра
 • Тип:Палета на сенки за очи
 • Сервис:Приватна етикета, сопствени формули и бои
 • Карактеристики:Високо пигментирана, мазна водоотпорна текстура
 • Боја:35 Бои
 • Формулар за ставка:Прашок
 • Функција:Шминка за разубавување на очите
 • Детали за производот

  Најчесто поставувани прашања

  Ознаки на производи

  Палета за сенки за очи со околу 35 бои со огледало

  Жонглирајте со 35 сосема нови блуз, виолетови, розеви и портокалови инспирирани од циркуските ликови.Почнувајќи од светли пастели до многу живописни пигменти и бисери, оваа жива, шарена колекционерска палета се одликува со мат и метални завршетоци.

  OEM / ODM: Прифатено

  Карактеристики: Водоотпорен долготрајно високо пигментиран

  Достапни бои: која било боја може да се прилагоди

  Зошто е специјално?

  Дизајниран со ленти од зебра, креирајте шарени уредувачки изгледи или додајте жива боја на вашата секојдневна сенка за очи

  Како да се користи?

  Нанесете мат сенки за очи со меки четка за мешање или четка за детали за прецизност

  Други детали:

  Без парабен

  Без суровост

  Без талк

  Без фталати

   

  Палета на сенки за очи (11)
  изглед на сенки за очи
  Сертификати topfeelbeauty
  фабрика

 • Претходно:
 • Следно:

 • Topfeel убавинае оригинално производство на козметика и продавач на големо на шминка.Имаме 2 фабрики и производствената база се наоѓа во Гуангжу/Жухаи, Гуангдонг.

  Q:Како да ве контактираме?

  A: Below each product and on the right side of the website, there will be an entry for sending message. Please kindly fill in your contact information and inquiry there or email directly to beauty@topfeelgroup.com, we will contact you as soon as possible. Due to the time difference, the reply may be delayed, please wait with patience :

  Q: Може ли да добијам примероци за тестирање?

  О: Се разбира, ве молиме испратете порака за да ни ги кажете примероците што ви се потребни!Козметички, алатки за нега на кожа и убавина во боја без проблем.

  Q: Дали овие производи се безбедни?

  О: Ние сме производство со сертификат за GMP и ISO22716, нудиме услуга OEM/ODM, можеме да го прилагодиме производството на нова формула.Целата наша формула е во согласност со регулативата на ЕУ/ФДА, без парабени, без суровост, вегански итн. Целата формула може да понуди MSDS за секоја ставка.

   

   

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја