истражуваат нашитеглавни услуги

Обезбедуваме целосен асортиман на производи за шминка и нега на кожа од приватна етикета за очи, усни, лице и тело.

Што правиме

Основана во 2009 година, Topfeel Beauty е целосна услуга за снабдувач и производител на козметика со приватна етикета од Кина, специјализирана за неверојатни производи, прекрасен квалитет и неверојатен избор на бои.Ние обезбедуваме користење само на највисоките стандарди на пигменти и состојки.

ЗА ТОПФИЛ УБАВИНА

 • 01

  НАШИТЕ ВРЕДНОСТИ

  Нашите производи не содржат парабен, НЕ тестирање на животни и сите се вегански.

 • 02

  НАШИОТ ТИМ

  4 високи инженери, 4 инженери, 2 процесни инженери, 8 примероци и повеќе од 30 други регулаторни специјалисти, членови на поднесување документи, службеници и занаетчии.

 • 03

  НАШЕ ИСКУСТВО

  Работевме со големи клиенти на брендови од САД, ОК, Канада, Европа и Австралија.Ние сме многу запознаени со глобалните регулативи и можеме да ја обезбедиме целата документација за тестирање и регистрација на производите.

 • 04

  НАША ОГАНУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ

  Topfeel Beauty е запознаен со глобалните регулативи и ги обезбедуваме сите документи од тестирањето и регистрацијата на производите.Имаме строг процес на контрола на квалитетот, од набавка на суровини до производство до инспекција пред пратката.Нашата фабрика има сертификати за GMPc и ISO22716, а производите содржат безбедни и добри состојки од кожа, вегани, без суровост, без кармин, парабен, без талк итн. Сите наши формули се во согласност со ЕУ, REACH, FDA, PROP 65.