faqe_baner

Produktet

Balsam buzësh Lollipop Lip Oil Combo Hydrating Plumping Lip Care Shitje me shumicë

Përshkrim i shkurtër:

Lollipop Lip Balm Lip Oil Combo sjell një dizajn unik në formë gjel sheqeri që kombinon kujdesin e dyfishtë të balsamit për buzët dhe vajit të buzëve në një.Furça e butë, e dizajnuar me kujdes e bën aplikimin të rehatshëm dhe të lehtë.Jo vetëm që mund të hidratojë buzët tuaja, por gjithashtu mund të zvogëlojë linjat e buzëve dhe të krijojë lëkurë të butë dhe të lagësht të buzëve.Pavarësisht nëse jeni pas një pamjeje unike ose kërkoni një trajtim të dyfishtë, LolLipop Lip Balm Lip Oil Combo i ka të gjitha.Dizajni i tij unik dhe efekti i fuqishëm hidratues do të sjellë një përvojë unike të kujdesit për buzët për klientët tuaj.


 • Formulari i artikullit:Balsam buzësh dhe vaj buzësh
 • VP:8,5 g/2,4 g
 • Lloji i lëkurës:Të gjitha
 • Ngjyrë:Me porosi
 • Karakteristikat:Hidratues, Vegan, i butë
 • Detajet e produktit

  FAQ

  Etiketat e produktit

  Karakteristikat e produktit

  Dizajni 2 në 1:

  Duke kombinuar avantazhet e balsamit për buzët dhe vajit të buzëve, forma e ëmbëlsirave është unike dhe e lezetshme.Ofron kujdes të dyfishtë për buzët dhe kombinon efektet hidratuese dhe zbutëse të buzëve.

  Furçë e butë për buzët:

  E pajisur me një furçë të butë buzësh, është e rehatshme në përdorim dhe siguron aplikim të barabartë.Nuk është vetëm e lehtë për t'u përdorur, por gjithashtu ofron një përvojë të këndshme.

  Hidratoni buzët dhe zvogëloni linjat e buzëve:

  Formula speciale hidraton buzët dhe ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së linjave të imta në buzë, duke e bërë lëkurën e buzëve më të butë dhe më të lëmuar.

   

  Balsam buzësh Lolipop (3)
  Balsam buzësh Lolipop (1)

  Si të përdorni

  Përgatitni buzët tuaja:

  Sigurohuni që buzët tuaja të jenë të pastra, të thata dhe pa vaj.

  Aplikojeni në buzë:

  Përdorni një furçë buzësh për të aplikuar butësisht produktin në buzët tuaja, duke mbuluar të gjithë buzën në mënyrë të barabartë.

  Mbivendosje sipas kërkesës:

  Mund të aplikohen disa shtresa në varësi të ngjyrës së dëshiruar të buzëve dhe nivelit të hidratimit.

  Shtesa ditore:

  Rimbusheni atë në çdo kohë për të mbajtur buzët të hidratuara dhe për të reduktuar thatësinë dhe linjat e imta.

  Pse na zgjodhet ne

  Dizajn inovativ: Dizajni unik i formës së ëmbëlsirave kombinon me zgjuarsi balsamin e buzëve dhe vajin e buzëve, duke udhëhequr trendin e modës.

  Kujdes i dyfishtë:Ofron linja të pasura hidratuese dhe zbardhuese të buzëve, duke sjellë kujdes gjithëpërfshirës për buzët.

  Përvoja e rehatshme:Dizajni i butë i furçës së buzëve, aplikimi i butë, duke u dhënë përdoruesve një përvojë të rehatshme përdorimi.

  Garancia e cilësisë së lartë:Bërë me përbërës të përzgjedhur me cilësi të lartë, të përkushtuar për të ofruar cilësi të shkëlqyer të kujdesit për buzët.

  Ky balsam buzësh + vaj buzësh në formë gjel sheqeri, dy në një, kombinon dizajn inovativ dhe përbërës me cilësi të lartë për t'u sjellë përdoruesve një përvojë të re të kujdesit për buzët që është sa e lezetshme dhe praktike, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për kujdesin e buzëve.

  Balsam buzësh Lolipop (5)

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Topfeel Bukuriështë prodhim origjinal i kozmetikës dhe shitës me shumicë grimi.Ne kemi 2 fabrika dhe baza e prodhimit ndodhet në Guangzhou/Zhuhai, Guangdong.

  Q:Si t'ju kontaktoj?

  A: Below each product and on the right side of the website, there will be an entry for sending message. Please kindly fill in your contact information and inquiry there or email directly to beauty@topfeelgroup.com, we will contact you as soon as possible. Due to the time difference, the reply may be delayed, please wait with patience :

  Q: A mund të marr mostra për testim?

  A: Sigurisht, ju lutemi dërgoni një mesazh për të na treguar mostrat që ju nevojiten!Mjetet kozmetike me ngjyra, për kujdesin e lëkurës dhe bukurinë nuk kanë problem.

  Q: A janë të sigurta këto produkte?

  Përgjigje: Ne jemi prodhim i certifikuar GMP dhe ISO22716, ofrojmë shërbim OEM/ODM, mund të personalizojmë prodhimin e kontaktit të formulës së re.E gjithë formula jonë përputhet me Rregulloren e BE/FDA-së, Pa Parabenë, Pa Cruelty, Vegan etj. E gjithë formula mund të ofrojë MSDS për çdo artikull.

   

   

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni